Satış ve İade Hakkında

Nasıl sipariş verebilirim?

Ana sayfanın sağ üst köşesindeki arama satırından kitap adı, yazar, ISBN, anahtar kelime seçerek aramayı gerçekleştirdiğinizde sonuçlar tarih sırasına göre sıralanmaktadır.

Kitabın detay bölümünden sepete ekleyip alışverişe devam edebilir veya alışverişi tamamlayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Üye iseniz üyeliğiniz üzerinden, değilseniz üye olmadan devam edebilirsiniz.

Teslimat Bilgileri bölümünde Kişisel Bilgilerinizi doldurup ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ya da havale seçeneklerinden size uygun olanı seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Havale / EFT Bilgilerimiz;

İsim – Soyisim: 06E Eğitim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Türkiye İş BankasıŞube: 4228 Hesap No.-IBAN: TR03 0006 4000 0014 2281 1211 63

Hediye olarak göndermek isterseniz; Kişisel Bilgiler bölümüne göndermek istediğiniz kişi bilgilerini, faturamı farklı adrese gönder seçeneğini seçip kendi bilgilerinizi girip ödeme aşamasına geçebilir, kredi kartı ya da havale seçeneklerinden size uygun olanı seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Pandemi süreci nedeniyle verdiğiniz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilip, kargo takip numaranız e postayla size iletilir. Sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı günlerde verilen siparişler, kısıtlama bitiminde en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Lütfen teslimat için kargo firmasından (https://gonderitakip.ptt.gov.tr/ adresinden) size iletilen takip numaranızla siparişinizi takip ediniz.

Haftasonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Hatalı sipariş verdiğiniz takdirde;

İade süresi 14 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün faturası, ürün ile birlikte 06E Eğitim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. depo adresine gönderilmelidir. Ürünün/ürünlerin teslim edilmesinden sonra Mesafeli Satış Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin “ç” bendi uyarınca, ürün ambalajının, paketinin, bandının ve benzeri koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde, cayma hakkı kullanılamaz.

Teslimattan kaynaklanan sorunlar;

Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket kargo firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda 06E Eğitim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.’ye bildirilmelidir. 06E Eğitim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Üretim-Basım Hatası varsa;

Kargo gönderimi 06E Eğitim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti.’ye aittir. Ürün faturası, ürün ile birlikte 06E Eğitim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. depo adresine gönderilmelidir. İade ürün 06E Eğitim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

İade Adresi:

Fidanlık Mahallesi, Sakarya Caddesi, Bahar Apt., No: 32, D.: 1, 06420

Çankaya / Ankara

Tel: 312 432 43 21

E posta adresi: iletisim@nomoskitap.com.tr